Medarbejdere

DEO's medarbejdere

Rasmus Nørlem Sørensen

Sekretariatsleder & Chefanalytiker
København
Tlf. 61 27 72 56

Mail: rasmus@deo.dk

Finn Ellegaard

Administrativ leder
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: finn@deo.dk

Dorte Duun

Medlemssekretær
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: dorte@deo.dk

Caroline Bindslev

Projektleder og analytiker
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: caroline@deo.dk

Eva Enoksen

Projektleder og analytiker (barsel)
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: eva@deo.dk

Sarah Dieckmann

Projektleder og analytiker
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: sarah@deo.dk

Ditte Juul Reder

Kommunikations-medarbejder og redaktør
København
Tlf. 29 86 37 17

Mail: ditte@deo.dk

Staffan Dahllöf

Journalist og researcher
København
Tlf. 21 46 49 92

Mail: staffan@deo.dk

Peter Anderson

Redaktør af EUforedrag
København
www.EUforedrag.dk

Mail: euforedrag@deo.dk

Ingelise Bech-Hansen

Grafiker
Allingåbro

Mail: ingelise@deo.dk

Peter Riddersborg

Journalist og redaktør

København

Mail: peter@deo.dk

Malar Ruban

IT-medarbejder

København

Mail: malar@deo.dk

Ruban Arockiam

Studiepraktikant - debat

København

Mail: ruban@deo.dk

Mathilde Møller Christensen

Studiepraktikant - debat

København

Mail: mathilde@deo.dk

Anne Norre Hansen

Studiepraktikant - kommunikation

København

Mail: anne@deo.dk

Cecilie Naae Hornsleth

Studiepraktikant - undervisning

København

Mail: cecilie@deo.dk

Maria Rosenberg Rasmussen

Journalist

København

Tlf. 61712541

Mail: maria@deo.dk