DEO's medarbejdere

Rasmus Nørlem Sørensen

Sekretariatsleder & Chefanalytiker
København
Tlf. 61 27 72 56

Mail: rasmus@deo.dk

Finn Ellegaard

Administrativ leder
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: finn@deo.dk

Dorte Duun

Medlemssekretær
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: dorte@deo.dk

Caroline Bindslev

Projektleder og analytiker
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: caroline@deo.dk

Eva Enoksen

Projektleder og analytiker (barsel)
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: eva@deo.dk

Sarah Dieckmann

Projektleder og analytiker
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: sarah@deo.dk

Marie Sand Kirk

Projektleder i DEOundervisning
København
Tlf. 20 92 90 02
www.undervisning.deo.dk

Mail: marie@deo.dk

Ditte Juul Reder

Kommunikations-medarbejder og redaktør
København
Tlf. 29 86 37 17

Mail: ditte@deo.dk

Staffan Dahllöf

Journalist og researcher
København
Tlf. 21 46 49 92

Mail: staffan@deo.dk

Peter Anderson

Redaktør af EUforedrag
København
www.EUforedrag.dk

Mail: euforedrag@deo.dk

Ingelise Bech-Hansen

Grafiker
Allingåbro

Mail: ingelise@deo.dk

Nicolai Dahl

IT-medarbejder
København

Mail: nicolai@deo.dk

Tobias Pichard Christensen

Projektansat
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: tobias@deo.dk

Karen Birkegaard

Projektansat

København

Tlf. 20 92 90 02

Mail: karen@deo.dk

Peter Riddersborg

Journalist og redaktør

København

Mail: peter@deo.dk