Medarbejdere

DEO's medarbejdere

Rasmus Nørlem Sørensen

Sekretariatsleder & Chefanalytiker
København
Tlf. 61 27 72 56

Mail: rasmus@deo.dk

Michael Birkkjær Lauritsen

Arrangements- & Rejsechef
København
Tlf. 22 33 87 77

Mail: michael@deo.dk

Finn Ellegaard

Arbejdende næstformand i bestyrelsen
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: finn@deo.dk

Dorte Duun

Medlemssekretær
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: dorte@deo.dk

Caroline Bindslev

Projektleder og analytiker
(På barselsorlov)
København
Tlf. 20 92 90 02

Mail: caroline@deo.dk

Kasper Tonsberg Schlie

Projektleder, DEOundervisning
København
Tlf. 42 63 04 16

Mail: kasper@deo.dk

Helga Molbæk-Steensig

Projektleder og analytiker
København
Tlf. 53 27 14 18

Mail: helga@deo.dk

Maria Rosenberg Rasmussen

Journalist og projektleder
København
Tlf. 61 71 25 41

Mail: maria@deo.dk

Camilla Polack

DEOundervisning
København

Mail: camilla@deo.dk

Ingelise Bech-Hansen

Grafiker
Allingåbro

Mail: ingelise@deo.dk

Staffan Dahllöf

Journalist og researcher
København
Tlf. 21 46 49 92

Mail: staffan@deo.dk

Peter Anderson

Redaktør af EUforedrag
København
www.EUforedrag.dk

Mail: euforedrag@deo.dk

Kristoffer Kjærsgaard

Akademisk praktikant
København
Tlf. 22338777

Mail: kristoffer@deo.dk

Katarzyna Szczygiel

Akademisk praktikant
København
Tlf. 22338777

Mail: katarzyna@deo.dk