Medarbejdere

DEO's medarbejdere

Rasmus Nørlem Sørensen

Sekretariatsleder & Chefanalytiker
København
Tlf. 61 27 72 56

Mail: rasmus@deo.dk

Michael Birkkjær Lauritsen

Rejsechef, DEO rejser
A Coruña, Spanien
Tlf. +45 61 71 27 74

Mail: michael@deo.dk

Kasper Tonsberg Schlie

Undervisningschef, DEOundervisning
København
Tlf. 42 63 04 16

Mail: kasper@deo.dk

Vibe Termansen

Projektleder og analytiker, DEO debat
København

Mail: vibe@deo.dk

Esther Keller

Projektleder, DEO debat
København

Tlf. 61 67 20 67

Mail: esther@deo.dk

Zlatko Jovanovic

Projektleder og rejseleder, DEO rejser
København
Tlf. 22 33 35 67

Mail: zlatko@deo.dk

Camilla Polack

Projektleder, DEOundervisning
København
Tlf. 22 33 87 77

Mail: camilla@deo.dk

Dorte Duun

Medlemssekretær
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: dorte@deo.dk

Staffan Dahllöf

Journalist og researcher
København
Tlf. 21 46 49 92

Mail: staffan@deo.dk

Peter Anderson

Redaktør af EUforedrag
København
www.EUforedrag.dk

Mail: euforedrag@deo.dk

Kristoffer Kjærsgaard

Projektleder, DEOundervisning
København

Tlf. 40 53 20 00

Mail: kristoffer@deo.dk

Finn Ellegaard

Arbejdende næstformand i bestyrelsen
Allingåbro
Tlf. 70 26 36 66

Mail: finn@deo.dk